01.10.2020

Процес виготовлення наварних коліс Targum

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ НАВАРНИХ КОЛІС  ВІД TARGUM

Якщо вам потрібні нові колеса для вашого автомобіля  і ви шукаєте якість за доступну ціну, слід звернути увагу на відновлені шини від  фірми Targum. В народі такий тип шин називають «наварні» або ж «наварка».

В цій статті хочемо розповісти як саме виробляються шини Targum. Насамперед, слід зазначити, що шини Targum незмінно виробляються в республіці Польща вже понад 30 років. За цей час, ці колеса швидко завоювали європейський ринок через свою якість і доступну ціну. Окрім цього, заощадливим європейцям також припало до вподоби надійність і довгий час експлуатації шин Targum.

Ще до сьогодні бутує думка, що наварні шини виробляються по принципу проклеювання нового протектору на старий каркас, який з часом буде розслоюватися. Такий спосіб виробництва наварних шин використовували ще у радянські часи. Сьогодні ж процес виготовлення наварних шин дещо відрізняється і передбачає певний алгоритм дій. Розглянемо його більш детально:

На виробництві Targum  переважно використовують каркаси з Німеччини і Франції після трьох рівневої перевірки їх надійності. Стальна стрижнева арматура каркасу, яку називають борт, не буде замінюватися, оскільки має запас ходу понад 120 тис. кілометрів. На основі такого каркасу і виробляється повністю нове колесо.

 

Після перевірки каркасу на міцність використовуючи автоматичну діагностику, увесь брак відсіюється, цілісні каркаси відправляються на шліфувальний станок, який знімає старий протектор.  Далі, на спеціальному станку,  на каркаси наноситься прорезинина стрічка (екструдер), а  згодом наноситься резинова стрічка на борти. Такі заготовки поміщаються в матрицю протектора,  яка нагрівається понад 120 градусів і  відбувається молекулярна спайка каркасу і резини (полімеризація).  Під дією тиску утворюється новий протектор. Після виймання шин з матриці, видаляється залишок резини гребнем і наноситься інформація про дату виробництва і брендування  Targum.  Такий спосіб застосовується і при виробництві нових коліс. Тому, можна говорити про те, що відновлені шини Targum - це фактично заново вироблені колеса.

 

Важливо зазначити, що компанія Targum використовує  на своїх шинах, матриці протекторів відомих брендів, таких як: Mashelin, Nokian, Dunlop,Yokohama та інші. Після виробництва здійснюється додаткова перевірка з  якості, а уся продукція компанії Targum проходить процес сертифікації згідно стандартів ЄС.

Даний тип шини є дешевшим від нових коліс з ідентичних матеріалів і вироблених в такий самий спосіб на 30-60 %. Тепер відновлену шину можна встановити на машину і економія на лице.